Hotel Goethe Františkovy Lázně

Hotelu Goethe Františkovy Lázně 11 Hotelu Goethe Františkovy Lázně 12 Hotelu Goethe Františkovy Lázně 13 Hotelu Goethe Františkovy Lázně 14 Hotelu Goethe Františkovy Lázně 15 Hotelu Goethe Františkovy Lázně 16 Hotelu Goethe Františkovy Lázně 17 Hotelu Goethe Františkovy Lázně 18 Hotelu Goethe Františkovy Lázně 19 Hotelu Goethe Františkovy Lázně 20 Hotelu Goethe Františkovy Lázně 21 Hotelu Goethe Františkovy Lázně 22

.Lázeňský Hotel Goethe se nachází v samém srdci města na nejstarší lázeňské třídě a svým názvem připomíná 33 návštěv slavného básníka ve Františkových Lázních. Specialista na tradiční lázeňskou léčebnou kúru. Hotel Goethe nabízí léčebné oddělení se všemi službami pod jednou střechou. Využívá výhradně místní přírodní léčivé zdroje.


Goethe je klasickým lázeňským hotelem v centru Františkových Lázní. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, fénem, županem (za poplatek), připojením k internetu za poplatek (bezplatný internet je v recepci), televizorem se satelitními programy, lednicí a trezorem. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, které se zvyšují s velikostí místnosti. Pokoje Economy Plus disponují výše uvedeným vybavením, jsou menší rozlohy s výhledem do ulice či do dvora nebo na Národní třídu. Pokoje Standard a Komfort jsou některé s balkónem, disponují novějším nábytkem a nabízejí převážně výhled na lázeňskou promenádu.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-goethe@toprague.cz
Adresa: Národní třída 12/9 Františkovy Lázně


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Goethe Františkovy Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Goethe Františkovy Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Krátkodobý pobyt - víkend

délka pobytu: 3 dny
od 3780 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vital - mimo víkend

délka pobytu: 5 dny
od 5340 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vital - víkend

délka pobytu: 4 dny
od 5340 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Relax

délka pobytu: 8 dny
od 9800 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Františkolázeňská léčebná kúra

délka pobytu: 8 dny
od 11620 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vánoční pobyt

délka pobytu: 8 dny
od 12180 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Intenzivní lymfotýden

délka pobytu: 8 dny
od 12390 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Silvestrovský pobyt

délka pobytu: 8 dny
od 14770 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Méně balíčků ...

Hotel Goethe Františkovy Lázně na mapě:

TOPlist